Новини

Учасники курсів ,,Норвегія- Україна" побували на зустрічі із Анжелою Гуменюк – власницею франшизи «Львівська майстерня шоколаду».

  • Переглядів: 9
  • Автор: Admin
  • 15 ноябрь '21

Учасники курсів ,,Норвегія- Україна" побували на зустрічі із Анжелою Гуменюк – власницею франшизи «Львівська майстерня шоколаду».Слухачі познайомилися із успішною людиною, підприємцем, сильною особистістю. Жінка легко та доступно зуміла перетворити наукові теорії франчайзингу з усіма детермінантами розвитку та діючими механізмами та просвітлити міфи, пов’язані із теоріями її сучасного існування і перевести їх на мову практики.

 
Присутні подолали бар’єри і страхи, пов’язані із практикою підприємницької діяльності у сфері взаємодії на ринку праці, з владою, з різними контролюючими інстанціями, з новими технологіями, співпрацею у команді, реаліями підприємницької діяльності в умовах карантину.
 
Стратегія, прогнозування, тактика і щоденна відповідальність, як керівника, так і кожного з колективу, а найголовніше, що зрозуміли всі - це не фінансова сторона, не сам прибуток, а місія, філософія підприємства, яка співзвучна усім - від керівника до кожного у команді.