Новини

Проєкт "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" (NUPASS) на базі ЗУНУ

  • Переглядів: 9
  • Автор: Admin
  • 20 ноябрь '21

Проєкт "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" (NUPASS) на базі ЗУНУПроєкт "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" (NUPASS) на базі Західноукраїнського національного університету .
 
Розпочато практику для слухачів проєкту на успішних підприємствах нашого регіону.
Цього разу учасникам випала нагода побували у корпорації "Збаразький КХП” – заготівля, сушіння, очищення, зберігання, купівля зернових та олійних, продаж зерна у межах Україні та експорт. ТОВ "Збаразький КХП”, ТОВ "СКІФІЯ” та ТОВ фірма "Тріумф” є потужними регіональними підприємствами, де відбувається заготівля, зберігання, переробка та експорт сільськогосподарської продукції. Постійно нарощують виробничі потужності та рівень сервісу пропонують виробникам, переробникам сільськогосподарської продукції, а також усім, хто працює на аграрному ринку взаємовигідну співпрацю. Дякуємо власнику корпорації Шпаку Олександру за проведену мотиваційну зустріч та відповіді на актуальні запитання.
 

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Міжнародного благодійного фонду та Міністерства закордонних справ Норвегії.
 
Проєкт "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" (NUPASS) на базі ЗУНУПроєкт "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" (NUPASS) на базі ЗУНУПроєкт "Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему" (NUPASS) на базі ЗУНУ