Новини

• Автор: presa_presa
  • 23 февраль '21

Західноукраїнський національний університет продовжує реалізовувати проєкт «Норвегія-Україна» в регіонах.21 лютого відбулося відкриття весняного  семестру проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS) в м. Бережани та м. Підгайці.

До проєкту  долучилася нові групи учасників із міст Бережани та Підгайці Тернопільської  області. дві групи слухачів, серед яких звільнені у запас військовослужбовці, учасники АТО, члени їхніх сімей, розпочали навчання за програмою «Підприємництво». Слухачів з початком навчання привітали: проректор з науково-педагогічної роботи Оксана Десятнюк та виконавчий директор ГО «Освітні та соціальні інновації» Володимир Угрин.

Проєкт «Норвегія-Україна» дає можливість розпочати свою справу чи здобути нову спеціальність, професійно зростати та соціально адаптуватися в умовах викликів сьогодення, знайти однодумців, друзів.

Головним партнером проєкту з Норвегії є Університет NORD, а партнером та координатором в Україні The International Foundation for Social Adaptation. Проєкт фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії.

Вітаємо наших креативних та допитливих слухачів,  бажаємо   здійснення найамбітніших планів, нехай завжди буде незгасним інтерес до навчання і досягнення нового. Добра вам, успіхів, позитивних результатів і досягнення великих висот!